Rekonstrukce domu Praha

Rekonstrukce domu

Připravujete rekonstrukci domu, potřebuje váš starý dům zateplit, provést hydroizolace, novou střechu nebo okna?
Nebo jen chcete proměnit interiér domu k nepoznání?

V případě, že se rozhodnete pro renovaci staršího domu, může být řešením také modernizace, která zachová původní vzhled, ale zlepší interiér. Vše záleží na vkusu a přání klienta.

Naše společnost realizovala mnoho renovací  domů pro naše klienty. Máme profesionální tým odborníků, kteří vědí, jak na to. Zajistíme vám všechny řemeslné úkony, které jsou potřebné pro úspěšnou realizaci rekonstrukce vašeho domu a dohlédneme na to, aby byly prováděny  podle technologických postupů, byli dodrženy technologické přestávky a zároveň rekonstrukci naplánujeme tak, aby rekonstrukce domu proběhla bez zbytečných prodlev.

Přestavba domu bývá v některých případech výhodnější než stavba nového domu

Někdy může být přestavba staršího  domu ekonomicky výhodnější než pořízení nového. Například, pokud máte byt v již zastavěné části města, dům je dobře situován, avšak jeho vnitřní uspořádání nevyhovuje moderním standardům, může být rekonstrukce domu správným řešením. Navíc, renovace může být cenově příznivější než demolice původního objektu a stavba nového domu.

Naši odborníci vám rádi poradí, jak nejlépe rekonstruovat váš dům.

Zkušenosti a poznatky získané při minulých rekonstrukcích využijeme  pro vás

Naše společnost má mnohaleté zkušenosti s přestavbami bytů a domů. Naši odborníci znají technologické postupy a zajistí, aby práce probíhaly hladce a bez zbytečného zdržení. Můžete se spolehnout na naši odbornost a zkušenosti. Rádi vám pomůžeme při zlepšování vašeho bydlení.